Biz Kimiz?

BİZ KİMİZ?

Müşterilerinin çok uzaklarda hatta uzayda bile olduğunu düşünebilen, gerçek bir planı olmayan ya da olduğunu sanıp dünya dururken uzayda müşteri avına çıkmaya çalışanlara yön gösteren fikirler sunuyoruz. Hedef kitlesini bilen ama nasıl sorusunu soranlarında her zaman yol arkadaşıyız. Henüz çok erken olan fikirlere erken, geç kalınmış eylemlere de hadi biraz hızlanalım yaklaşımıyla, öğretip öğreniyoruz.

 

 

mutludeveci
Mutlu Deveci
Managing Director - Cappadocia Balloon Bookings
EG Bilişim Teknolojileri aracılığı ile 4 yıldır Google Adwords reklam kampanyalarımı yürütüyorum. Başarılı bir kampanyanın ve hedefe ulaşmanın yolları konusunda her zaman özverili bir şekilde planlama yaptılar.
cimg0107n
Ercan Sicim
Genel Müdür
Google Adwords reklamlarını yönetmek bizim çok zaman ayırabileceğimiz, detaylarına inebileceğimiz bir süreç olmaktan öteye geçince iyi bir ajans olan EG Bilişim ile başlama kararı aldık.
secretCv-1
SecretCV
Secretcv.com olarak EG Bilişim ile yaklaşık 2 yıldır güzel bir işbirliği süreci içerisindeyiz. Google Adwords hesaplarımız profesyonel bir ekip tarafından maksimum verim almamız için yönetilmektedir.
KONUM
Esentepe Mah. Matbuat Sokak Durukan Apt. No:17 D:2 Şişli İstanbul
E-POSTA
bildirim@egbilisim.com.tr

İletişim
0212 233 41 01