Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklam Yönetimi

Google Adwords, büyükten küçüğe her işletme için takip edilebilir, hızlı sonuçlar alınan, normalde ulaşamayacağınız müşterilerinize ulaşmanızı sağlayan bir reklam mecrasıdır.

[vcex_bullets]

  • Google Adwords kampanyaları reklamlar üzerindeki kaosu kaldırır. Radyo, televizyon veya basılı medya reklamlarında sadece belirli kullanıcıların ilgisini çekerken Google Reklamları ile sadece ürün, hizmet veya işletmenizi arayan kullanıcıları hedefleyecek şekilde kampanyalar oluşturabilirsiniz. 

  • Reklamlarınız çok hızlı bir şekilde yayına girer, hızlı bir şekilde büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

  • Tıklama başına (PPC) modeline göre sadece reklamlarınıza gelen tıklamalar için ödeme yaparsınız.

  • Reklamlarınızın geri dönüşümünü, yatırım getirinizi net bir şekilde takip edebilirsiniz.

[/vcex_bullets]

woo_product_shoes_poster_2

Güvenilir ve Uzman Partner ile Çalışın

[vcex_bullets]

  • Google Partners ajansı olarak tüm ekip arkadaşlarımız en üst seviyede yeterliliğe sahiptir. Tüm Adwords uzmanlarımız sertifikalı ve üst düzey
    eğitimli olup, müşteri desteğini en üst seviyede karşılamaktadır.

  • Referanslarımız, yaptığımız işler ve yakaladığımız sürdürülebilir başarılar, kaliteli ve güvenilir bir partner olduğumuz kanıtladı.

  • Google Adwords teknolojisi hakkında en güncel bilgilere ulaşıp, tüm müşterilerimizin performansını arttırmayı amaçlamaktayız.

  • Her kampanya için profesyonel yönetim. EG Bilişim, en yetenekli SEM uzmanları tarafından desteklenmektedir. Tüm ekip arkadaşlarımız bire bir danışmanlık sağlamaktadır.

[/vcex_bullets]

[vcex_spacing size=”50px”]
[vcex_icon_box heading=”Arama Ağı” icon=”fa fa-bookmark” url_target=”” hover_white_text=”” icon_size=”60px” icon_border_radius=”50%” icon_width=”75px” icon_height=”75px” container_left_padding=”100px” icon_color=”#eeeeee” icon_background=”#3f90bd” image=”5243″ image_width=”75px”]

Google ve Google’ın iş ortaklığı yaptığı sitelerde belirlenen anahtar kelimeler doğrultusunda potansiyel müşterilere ulaşılmasını sağlar.

[/vcex_icon_box]

[vcex_icon_box heading=”Ürün Listeleme Reklamları” icon=”fa fa-bookmark” url_target=”” hover_white_text=”” icon_size=”60px” icon_border_radius=”50%” icon_width=”75px” icon_height=”75px” container_left_padding=”100px” icon_color=”#eeeeee” icon_background=”#3f90bd” image=”5248″ image_width=”75px”]

Arama ağında yayınlayabileceğiniz tek resim reklam seçenekli modeldir. Google ürünlerinizin açıklamalarını ve fiyat bilgilerini otomatik olarak web sitenizden çeker, ilgili sorgularda gösterimini sağlar.

[/vcex_icon_box]

[vcex_icon_box heading=”Dönüşüm Optimizasyonu” icon=”fa fa-bookmark” url_target=”” hover_white_text=”” icon_size=”60px” icon_border_radius=”50%” icon_width=”75px” icon_height=”75px” container_left_padding=”100px” icon_color=”#eeeeee” icon_background=”#3f90bd” image_width=”75px” image=”5246″]

Sertifikalı ekibimiz reklam verme hedefleriniz doğrultusunda sürekli optimizasyon yaparak, en düşük maliyetlerle hedeflerinize ulaşmayı amaçlamaktadır.

[/vcex_icon_box]

[vcex_icon_box heading=”Youtube Reklamları” icon=”fa fa-bookmark” url_target=”” hover_white_text=”” icon_size=”60px” icon_border_radius=”50%” icon_width=”75px” icon_height=”75px” container_left_padding=”100px” icon_color=”#eeeeee” icon_background=”#3f90bd” image=”5245″ image_width=”75px”]

Google Adwords sistemi Youtube’da video, görsel veya metin reklam yayınlamanıza olanak sağlar. TruView reklamlarında sadece videolarınızı izleyen kullanıcılar için ödeme yaparsınız.

[/vcex_icon_box]

[vcex_icon_box heading=”Görüntülü Reklam Ağı” icon=”fa fa-bookmark” url_target=”” hover_white_text=”” icon_size=”60px” icon_border_radius=”50%” icon_width=”75px” icon_height=”75px” container_left_padding=”100px” icon_color=”#eeeeee” icon_background=”#3f90bd” image=”5244″ image_width=”75px”]

Google görüntülü reklam ağı Google’ın iş ortaklarından oluşan bir sistemdir. Görüntülü reklam ağı kampanyaları ile belirlediğiniz hedef kitlelere veya sitelere resim reklam gösterebilirsiniz.

[/vcex_icon_box]

[vcex_icon_box heading=”Google Remarketing” icon=”fa fa-bookmark” url_target=”” hover_white_text=”” icon_size=”60px” icon_border_radius=”50%” icon_width=”75px” icon_height=”75px” container_left_padding=”100px” icon_color=”#eeeeee” icon_background=”#3f90bd” image=”5247″ image_width=”75px”]

Ürün veya hizmetlerinize ilgi duyan, web sitenizi daha önceden ziyaret etmiş kullanıcılara tekrardan resim veya metin reklamlarınızı göstermenizi sağlayan reklam modelidir.

[/vcex_icon_box]