GOOGLE ADWORDS

REKLAM VERMEYE BAŞLAYIN

SMB Premier Partner ile Kampanyalarınızı Yönetin

EG Bilişim Türkiye’nin ilk SMB Premier Partner ünvanına sahip dijital pazarlama ajansıdır. Bu partnerlik ile birlikte ekibimiz daha fazla ürün bilgisine erişiyor, gerçekleşen güncellemeleri daha yakından takip ediyor. Biz de tüm bu öğrendiklerimizle birlikte müşterilerimizin kampanya performansını arttırıyoruz.

Müşterilerinizin Karşısına İhtiyaçları Olduğu Anda Çıkın

Arama Ağı

Arama ağı reklamlarını kullanarak hedef kitlenize dilediğiniz arama sorgularında metin reklamlar gösterebilirsiniz. Üstelik tıklanmayan reklamlar için hiçbir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

İşletmenizle ilgilenen kullanıcılara hatırlatmalar yapın

Yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama kampanyaları ile websitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara farklı platformlarda tekrar tekrar reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Mobil Öncelikli Dünya

Tıkla & Ara

Mobile özel tıkla ve ara reklamları sayesinde ürün veya hizmetlerinizi Google’da arayan kullanıcılar ile direkt olarak telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Kampanyalarınızı Dilediğiniz Zaman Kontrol Edin

Takip Edin

Google AdWords kampanyalarınızı her an takip edebilmeniz için Google Adwords Uygulamasını IOS ya da Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Verilerinizi Okuyor, Anlamlı Sonuçlar Çıkarıyoruz

Google Analytics

Google Analytics hesabınızı ücretsiz bir şekilde kuruyor ve AdWords hesaplarınızla entegre ediyoruz. Bunu sağlamaktaki tek amacımız Google Analytics verilerinizi okuyarak, optimize edilmiş ve performansı yüksek kampanyalar yönetmek!

SMB PREMIER Partner
Neden EG BİLİŞİM?
  • Türkiye’nin İlk SMB Premier Partneriyiz.
  • Tek işimiz Dijital Pazarlama. Onu da en iyi şekilde yapıyoruz.
  • Tecrübeli ve profesyonel uzmanlardan destek alırsınız.
  • 16 Kişilik ekibe, 50’den fazla sertifikaya sahibiz.
  • 8 Yıldan fazla tecrübeye sahibiz.
mutludeveci
Mutlu Deveci
Managing Director - Cappadocia Balloon Bookings
EG Bilişim Teknolojileri aracılığı ile 4 yıldır Google Adwords reklam kampanyalarımı yürütüyorum. Başarılı bir kampanyanın ve hedefe ulaşmanın yolları konusunda her zaman özverili bir şekilde planlama yaptılar.
cimg0107n
Ercan Sicim
Genel Müdür
Google Adwords reklamlarını yönetmek bizim çok zaman ayırabileceğimiz, detaylarına inebileceğimiz bir süreç olmaktan öteye geçince iyi bir ajans olan EG Bilişim ile başlama kararı aldık.
secretCv-1
SecretCV
Secretcv.com olarak EG Bilişim ile yaklaşık 2 yıldır güzel bir işbirliği süreci içerisindeyiz. Google Adwords hesaplarımız profesyonel bir ekip tarafından maksimum verim almamız için yönetilmektedir.
sankoholding
mngturizm
modtasarim
smartpro
postroll
calion
client
client