EG Bilişim
Teknolojileri

Çözüm üreten ve iş dünyasının işleyişini kolaylaştıran bir ajans yapısına sahibiz. Biz dijital pazarlamaya kendini adamış ve problem çözmede uzmanlaşmış bir ekibiz.

EG Bilişim
Teknolojileri

Çözüm üreten ve iş dünyasının işleyişini kolaylaştıran bir ajans yapısına sahibiz. Biz dijital pazarlamaya kendini adamış ve problem çözmede uzmanlaşmış bir ekibiz.

Bizi Tanıyın

Büyümek ve değişen dünyaya ayak uydurabilmek için bizi seçenler, aldıkları bu doğru kararı sizlerle de paylaşmak istiyorlar. Bizi seçmenizin size katacaklarını görmek için, videomuza göz atın.

Şimdiye Kadar Başardıklarımız

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşması bizi bir hayli mutlu ederken, aynı zamanda ulaşılacak yeni hedeflere de kararlı bir şekilde ilerlememizi sağlıyor. Bizim en önemli motivasyon kaynağımızın başını, güçlü ve planlı bir şekilde büyüyen işletmeler çekiyor. Bu işi başarırken tattığımız enerji başka hiçbir şeye benzemiyor.

1200+Mutlu Müşteri
90+Çözüm Ortağı
100%'e VaranMüşteri Memnuniyeti
15+İş Ortağı
EG BİLİŞİM

Misyonumuz

Biz, müşterilerimize iş ortaklarımız ile beraber hizmet eder ve her zaman müşterisine yardımcı olarak onu büyütmeyi hedefleriz. Sürekli güncel bilgi ile kendimizi yeniler, bilgi ve tecrübelerimizi en etkili şekilde kullanırız.

Dijitalde büyüme potansiyeli olan ve bu konuda tutkulu küçük, orta ve büyük işletmelerle çalışırız. Müşterilerimizi güvende ve rahat hissettirerek, dijital pazarlamayı maliyet olmaktan çıkarıp yatırım haline getiriyoruz. Müşterilerimizin hedeflerine dijital pazarlama aracılığı ile ulaşmalarını ve işletmelerini daha ileriye taşımalarını sağlıyoruz. Ayrıca bunu sadece dijital reklamcılık ile değil; dijital pazarlama faaliyetlerini ölçerek, optimize ederek, öneriler sunarak ve en önemlisi de bunu müşterilerimize de öğreterek yapıyoruz.

Misyonumuz Görseli
Vizyonumuz Görseli
EG BİLİŞİM

Vizyonumuz

Vizyonumuz; iş dünyasının, dijital pazarlama ile gelişen ve ilerleyen dünyasına entegre olmalarını sağlayarak, amaçlarına ulaşmaları için destek vermektir. EG Bilişim olarak, iş dünyasını sadece yönlendirmek değil, değişen dünya trendlerini yakalamaları adına da eğitmek istiyoruz.

Vizyonumuz Görseli
EG BİLİŞİM

Vizyonumuz

Vizyonumuz; iş dünyasının dijital pazarlama ile gelişen ve ilerleyen dünyaya entegre olmalarını sağlayıp, onlara yardım ederek hayallerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunmaktır. EG Bilişim olarak iş dünyasını sadece yönlendirmek değil, değişen dünyayı yakalamaları adına eğitmek de istiyoruz.

Neden EG Bilişim?

Türkiye’nin ilk Google SMB Premier partnerlerinden olan EG Bilişim, 10 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel ekibi ve hizmet aşkıyla, global dünyada yer almak isteyen işletmeleri, hızla değişen dünyaya adapte etmeyi görev edinmiştir.

EG Bilişim’in dijital reklamcılık konusunda neden doğru seçenek olduğunu görebilmek adına başardıklarımıza göz atın.

NedenEG-Görseli
NedenEG-Görseli

Neden EG Bilişim?

Türkiye’nin ilk Google SMB Premier Partnerlerinden olan EG Bilişim, 10 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel ekibi ve hizmet aşkıyla, global dünyada yer almak isteyen işletmeleri, hızla değişen dijital dünyaya adapte etmeyi görev edinmiştir.

Dijital reklamcılık konusunda EG Bilişim’in neden doğru seçenek olduğunu görebilmek adına, başarılarımıza bir göz atın.

Size Her Konuda Yardımcı Olabiliriz.

Siz de EG ile Büyüyen Sayısız İşletmenin Arasında
Yerinizi Almak İster misiniz?

Size Her Konuda Yardımcı Olabiliriz.

Siz de EG ile Büyüyen Sayısız İşletmenin Arasında
Yerinizi Almak İster misiniz?

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com