Sosyal Medya İçerik Yönetimi

EG Bilişim olarak sosyal medyanın öneminin farkındayız. Bu sebeple müşterilerimize, sosyal medya
içerik yöneticiliği hizmetiyle kalmayıp, sosyal medya paylaşımları
için içeriklerini
üretiyor ve yayınlıyoruz.

NedenEG (1)

Reklamlarınızı İş Ortağı Partnerle Yönetin

Türkiye’nin ilk Premier Partner ajansları arasında olmamız bize yüksek bilgi ve tecrübe sağladı. Google’ın da desteği ile her gün kendini geliştirmeye devam eden bir ekibe sahip olduk. Tecrübeli ekibimizin tek amacı, performans odaklı reklamlar yönetmek.

Sosyal medya içerik
uzmanlarımızdan destek alın.

  Kitlelere Ulaşmak İçin

  INSTAGRAM HESABI

  En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, görsel ağırlıklı bir platform olması sebebiyle reklam vermeye ve kendinizi duyurmaya çok el verişlidir. Bu nedenle özenle hazırlanmış görsellerimizle, uzman ekibimiz hesabınızı titizlikle yönetir.

  NedenEG (1)
  NedenEG (1)
  Kitlelere Ulaşmak İçin

  FACEBOOK HESABI

  Belki de dünyanın en büyük ve kalabalık sosyal medya platformu olan Facebook, sizin çok geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayabilir. Hem metin, hem de görsel içerikleriniz oluşturulduktan sonra uzman ekibimiz tarafından titizlikle paylaşımlarınız yapılır, hesabınız en iyi şekilde yönetilir.

  Size Her Konuda Yardımcı Olabiliriz.

  Bize Ulaşın ve Bizle Büyüyen Sayısız İşletmenin Arasında Yerinizi Alın.

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com