Turkcell İşteKazan
Üyelerine Özel Google Ads
Reklam Yönetim Hizmeti.

Satışlarınızı artırın ve yeni müşterilere ulaşın.
Turkcell’li işletmelere Google ADS
Reklam Yönetim Hizmetinde %30 indirim.

Kampanya Kullanıcı Girişi

Cep telefonunuza gelen şifreyle giriş yapınız. Henüz şifre almadıysanız;
ISTEKAZAN yazarak 2200’a gönderin.

Turkcell Kampanyası Cellocan Resmi

Kampanyalar hakkında bilgi almak
ve diğer tüm sorularınız için bize ulaşın.

Proje Detayları

Turkcell’li işletmeler Google Ads reklam yönetim hizmetinden indirimli faydalanıyor. Turkcell ile yapmış olduğumuz iş ortaklığı ile Turkcell İşte Kazan Üyelerine özel indirimli Google Ads reklam yönetim hizmeti sunmaktayız.

Kampanya Katılım Şartları

Kampanyada hizmet bedeli üzerinden indirim sağlanır. Turkcell İşteKazan üyeleri için oluşturulan Google Ads reklam paketinin satın alma işlemi online olarak gerçekleştirilir. Gün içerisinde size telefon aracılığı ile ulaşılarak web siteniz ve işletmeniz ile ilgili ön bilgiler alınır. Uzman Google Ads hesap yöneticilerimiz; web siteniz ve sektörünüz ile ilgili, Google Ads reklamlarında size en fazla geri dönüş kazandıracak anahtar kelimeleri belirler ve analizlerini gerçekleştirir. Belirlenen anahtar kelimelerinin ardından reklam kampanyalarınız kurgulanarak 2 ile 3 gün içerisinde reklamlarınız yayına alınır ve Google’da hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmaya başlarsınız.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com